077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

כמה זמן לפני כדאי לתאם עם מוביל?

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

קניית דירה, בכל דרך שהיא, היא תמיד אירוע מרגש והזדמנות לשדרוג משמעותי של החיים. ביחד עם השמחה יש כמובן גם לא מעט טרחה, ובפרט הצורך לבצע הובלה של כל הרכוש שצברתם לאורך השנים. לקראת המעבר ישנן כמה שאלות שחשוב לענות עליהן ובפרט כמה זמן לפני כדאי לתאם עם חברת ההובלה.

באיזו עונה אתם נכנסים לבית החדש?

 

התשובה לשאלה כמה זמן לפני מעבר דירה כדאי להתחיל לחפש חברות הובלה ולסגור עם זו שנראית המתאימה ביותר, מושפעת מעונת השנה שבה תיכנסו לבית החדש שלכם.

בחורף הביקוש לשירותי ההובלות נמוך יחסית, ולכן אם תתחילו להתעניין לגבי המובילים הרלוונטיים באזור שלכם חודש לפני המעבר, תוכלו לקבל מספיק הצעות מחיר, לבחור מבניהן אחרי התעמקות והתרשמות מרמת השירות ולסגור את כל הפרטים.

הקיץ, לעומת זאת, הוא העונה החמה של חברות ההובלה ואם לא תסגרו חודש וחצי או אפילו חודשיים מראש עם מובילים, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה – כך שתצטרכו להתפשר או לגבי איכות ההובלה או לגבי המועד שלה (ולמי שלמשל גר בשכירות, הדבר עלול לעלות לא מעט כסף).

סוג ההובלה

 

גם סוג ההובלה משפיע על המחיר

באופן עקרוני ככל שההובלה גדולה יותר, כך מומלץ להתחיל את החיפוש אחר חברת הובלה מקצועית זמן רב יותר לפני המועד שבו רוצים לעבור. מצד שני, במקרים שבהם ישנה הובלה קטנה – למשל הובלה של סטודנט שחי בדירת שותפים ואין לו רכוש רב – גם כן ייתכן שהוא יתבקש להתגמש ובכל מקרה חשוב לא לחכות לרגע האחרון וגם לא לשבוע האחרון.

עוד סוג של שירות הובלות שעבורו חשוב להקדים ולסגור עם מובילים הוא הובלה של משרד או של עסק. הסיבה לכך היא שבמקרים אלה התזמון המדויק של המעבר קריטי כדי למזער ככל האפשר את הפגיעה בהתנהלות השוטפת של העסק ושל הנזקים שנגרמים כתוצאה מכך.

כמובן שגם אם לא סגרתם מספיק זמן מראש, תוכלו להזמין את השירות ולפעמים אפילו תוך זמן קצר מאוד – אבל במקרים אלה קרוב לוודאי שהתשלום יהיה גבוה יותר, וחבל.

על מה חשוב להקפיד כשמתאמים עם מובילים?

אחרי שמבררים מהן האפשרויות, מקבלים מספר הצעות וסוגרים עם מובילים מומלצים אפשר להתפנות לשלב הבא: אריזה.

כדאי קודם כל לסגור עם מוביל מקצועי ורק אז להתחיל באריזה. ראשית לפעמים כדאי להפקיד את מלאכת האריזה בידי חברת ההובלות. שנית, אנשי המקצוע המנוסים יספקו לכם המלצות לגבי כמות הקרטונים הדרושה לכם, הסוג שלהם, איך לחלק את הפריטים כך שההובלה תתבצע ביעילות וכו’. בחלק מהמקרים תוכלו גם לקנות קרטונים מהמובילים במחיר מוזל.

המלצה חשובה נוספת היא לחתום על חוזה מסודר, כך שתוכלו לישון בשקט עד יום המעבר ולדעת שבדיוק בשעה שקבעתם המובילים יתייצבו אצלכם, כך שלא תתעכבו שלא לצורך. כמו כן, במקרים מסוימים כדאי לדבר עם ממליצים.

מחפשים מובילים במחיר נוח? בדקו את המובילים בישראל

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת