077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

2018 אוקטובר 4 | על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

המגמה כיום מבחינה נדלנית מאוד ברורה – השוק הולך לכיוון מסחרי , יותר ויותר אנשים פרטיים רוכשים נכס מניב בדמות של משרד או חנות. הסיבות לכך רבות ודוברו בהרחבה: ראשית, ההון העצמי הנדרש להשקעה נמוך משמעותית מאשר לקניית דירה, שנית – תשואה שנתית גבוהה וכמובן אחוזי הריבית שהבנקים לוקחים למשקיעים בנדל”ן מסחרי הם נמוכים יחסית במסגרת הלוואות לנכסים מסחריים וחוזי ההשכרה למשרדים הם ארוכי טווח ובדרך כלל הם לא פחות מ-5 שנים.

כל אלו מובילים אם כן לא מעט משקיעים לפנות לנדל”ן המסחרי וספציפית למשרדים ובעיקר אלו שמעדיפים לפזר סיכונים ולא לסמוך רק על נדל”ן למגורים שעלולה להיות בו ירידת מחירים. אם אתם מאלו שכבר רכשתם משרד להשקעה ורוצים להשכיר אותו, הנה 4 טיפים חשובים שיכולים לעזור לכם:

טיפים:

קיבעו מועדים ברורים – אם אתם רוצים למנוע בעיות בתשלום השכירות, אתם חייבים להקפיד ולכתוב בחוזה מועדים ברורים ולא מונחים אמורפיים שעשויים להיות מפורשים בדרכים שונות. לא “בתחילת כל חודש” כשמדובר על תשלום השכירות אלא קביעת מועד מדויק, לא “בהקדם” או מונחים לא ברורים אחרים. חשוב שלשני הצדדים יהיו ברורים המועדים להם השוכר מתחייב בכדי שהוא גם יעמוד בהתחייבויות שלו.

בטחונות – השוכר הוא חבר של חבר טוב שלכם? זה מצוין אבל זה לא רלוונטי לביטחון שלכם שתקבלו את השכירות בכל חודש. השוכר נראה לכם בן אדם ישר והגון? גם זה טוב אבל זה עדיין לא אמור לפטור אותו מלהביא לכם בטחונות. אתם חייבים בטחונות וערבים זה מצוין, וחשוב כמובן לוודא שהם בעלי הכנסה מסודרת, אבל אם אתם רוצים להגביר את רמת הביטחון שלכם אתם יכולים ללכת על שטר חוב או יותר מזה, על ערבות בנקאית שנחשבת לבטוחה הגבוהה ביותר.

התרשמו מהשוכר – בעיקר אם מדובר על עסק חדש שבשבילו משכירים מכם משרד, אתם חייבים “לתהות על קנקנו” של השוכר וגם אם מדובר על עסק שכבר קיים ועובד. התרשמו מן השוכר, נסו להבין מהו העסק ומה הפוטנציאל הכלכלי שלו. את זה אפשר לעשות על ידי בחינה של השוכר – של הוותק שלו, של המוניטין שלו, של הלקוחות שלו ושל האמצעים הפיננסיים העומדים לרשותו.

ייעוץ משפטי – אל תוותרו על ייעוץ משפטי גם אם הוא ידרוש מכם להוציא כסף. הוא עשוי לחסוך לכם לא מעט כסף בטווח הרחוק כמו גם לא מעט עוגמת נפש.

משרד להשכרה הוא אם כן אופציה מצוינת עבור מי שמחפש השקעה נוחה ויציבה, אך חשוב לתת את הדעת לדברים האמורים פה כמו גם לרבים אחרים בכדי לא לעשות טעויות.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע מיקום היא מילת המפתח בהשקעה מסחרית?

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

תכנון בנייני משרדים ב-2019 לרווחת העובד, למה זה חשוב?

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת