077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

טיפים לשדרוג דירה חדשה מקבלן

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

קניית דירה חדשה מקבלן היא במידה רבה הגשמת חלום. כל המרכיבים בדירה חדשים, מתקדמים, מרשימים ומספקים לנו סיבות רבות לאופטימיות ולנחת שנחווה כשניכנס אליה – אבל במקביל רוב הישראלים מבקשים לשדרג עוד יותר את הנכס.

באופן טבעי כדאי לבצע את כל השינויים בתוכניות עוד לפני הבנייה ולא כשהדירה מוכנה, ובכל מקרה המפתח העיקרי להצלחת שיפוץ דירה חדשה מקבלן הוא מחשבה על כל הצרכים שלכם ועל הנכס כמכלול. כך למשל שינויים במטבח משפיעים על הסלון, ולכן אי אפשר להתייחס רק לחלק אחד של הבית כשמשדרגים אותו.

1. להסתמך רק על שרטוט אדריכלי מדויק

 

שימו לב: תוכנית המכר שהקבלן מספק לכם היא לא בהכרח מדויקת לגמרי. זאת אומרת, המידות של הנכס להשקעה שאתם קונים הן כמובן מחייבות, אבל הפרופורציות בתוכנית המכר עלולות להיות שונות מכפי שהן במציאות. הסתמכות על השרטוטים בתוכנית זו עלולה להוביל למשל למטבח קטן מדי, להתנגשות בין הסלון לבין פינת האוכל ועוד – ולכן ההמלצה הראשונה של כל קבלן שיפוצים מנוסה היא להסתמך על שרטוט אדריכלי מדויק ולעבוד על הבסיס הזה.

2. אופן ספייס או חציצה משמעותית?

 

אחת ההחלטות החשובות ביותר לגבי כל בית, ובהתאם גם במסגרת שדרוג דירה חדשה מקבלן, היא האם לחבר את המטבח לסלון ולפינת האוכל, כלומר לבחור במתכונת של אופן ספייס, או האם ליצור ביניהם חציצה משמעותית – קיר שלם, חצי קיר, דלפק וכו’.

זו בעצם צריכה להיות אחת ההחלטות הראשונות, אם לא הראשונה, שכן על סמך הבחירה הזו נדרשות התאמות שונות גם במטבח וגם בחללים הסמוכים לו.

3. נקודות חשמל

 

הוספת שקע היא פעולה שעולה לדיירים החדשים כמה מאות שקלים. כמובן שביחס למחיר הדירה כולה מדובר בהוצאה זניחה, ובכל זאת כשאנחנו זקוקים לעוד כמה וכמה שקעים – ובעידן שבו יש לכולנו אינספור מכשירים חשמליים – סביר להניח שנצטרך לא מעט מהם, ההוצאה מצטברת לסכום בלתי מבוטל.

בהתאם חשוב מאוד לתכנן בקפידה את כל החללים: איפה תוצב הטלוויזיה, איפה נרצה גופי תאורה עומדים, מהו המיקום המדויק של מכונת הקפה, איפה תהיה פינת המחשב וכו’. כל שינוי אחרי שכבר הוספנו נקודות חשמל חדשות יחייב אותנו בהוצאה מיותרת, וחבל. המלצה נוספת של קבלני שיפוצים מנוסים היא לוודא שהמיקומים שבחרתם מופיעים במדויק בתוכניות שאתם מגישים לקבלן, ושהביצוע מדויק גם הוא.

כל תזוזה, גם אם היא לכאורה לא משמעותית, מוסיפה כבלים מיותרים שפוגמים באסתטיקה של הדירה החדשה, ואם כבר שילמתם לא מעט כסף על נקודות החשמל, כדאי שהן יהיו בדיוק איפה שאתם צריכים אותן.

4. מרצפות גדולות

 

הדירות שלנו הופכות גדולות יותר ויותר, ולכן כדאי שגם חיפוי הרצפה יורכב ממרצפות בעלות מימדים מרשימים – בסלון ובפינת האוכל אפשר להשתמש במרצפות גדולות במיוחד, וגם בחדרי השינה המגמה העכשווית היא להעדיף את החיפויים בעלי הנוכחות המובהקת.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת