077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

רכישת משרדים להשקעה – האם זה כדאי?

2019 אוגוסט 31 | על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

בשנים האחרונות, כאשר מחירי הדיור עלו בעשרות אחוזים, דבר שגורם למשקיעים להדיר רגלם מרכישת דירה להשקעה ואפילו זוגות צעירים שמבינים שאינם יכולים לרכוש דירת מגורים במחירים כיום – מחפשים יעד אחר להשקעה. היעד המוביל כיום אליו בוחרים המשקיעים לפנות לשם השקעה הינו נדל”ן מסחרי ובייחוד רכישת משרדים.

ישנן סיבות רבות בגללן רכישת משרדים הינה כה פופולרית כיום ואנו נדון בכמה מהן:

מחיר – ההשקעה וההון העצמי הנדרש לשם רכישת משרד הינו נמוך משמעותית מרכישת דירה. לכן- באמצעות הון עצמי. מכיוון שההון העצמי לרכישת דירה ע”י זוגות צעירים עם מחירי הדיור הגבוהים הוא כמעט בלתי אפשרי להשגה ואין בידם את הסכום הנדרש, דווקא רכישת משרדים להשקעה, עם דרישה להון עצמי נמוך משמעותית , הופכת את ההשקעה לאפשרת וכדאית.

תשואה – תשואה על השכרת משרדים הינה גבוהה מאד יחסית לתשואה על השכרת דירות להשקעה לכן מבחינת תשואה על ההשקעה- המשקיעים יעדיפו לפנות למקום בו הם יקבלו תשואה גבוהה יותר על הכסף שהשקיעו.

ביקוש – עם עליית מחירי רכישת הדיור , גם הביקוש לדירות חדשות ירד. לעומת זאת, הביקוש למשרדים רק עולה בשנים האחרונות ועדות לכך היא הבניה המסיבית של בנייני משרדים חדשים ברחבי הארץ  ואשר נמכרים לרוב עוד בשלב הבניה.

פיזור סיכונים– בשל סכום הראשוני הנמוך יחסית לרכישת משרד, והאפשרות למנף את יתרת הכסף, משקיעים רבים יכולים לפזר את השקעתם ברכישת משרדים קטנים בערים שונות ובכך הם מפזרים השקעות ומפזרים סיכונים.

מימוש מהיר– בשל ההשקעה הראשונית הנמוכה, הביקוש הגבוה שיש כיום בשוק למשרדים והתשואה הגבוהה שהיא נותנת- מביאים לכך שבמקרה של רצון למכור את המשרד ולממש אותו-  זה יהיה קל ומהיר.

מכיוון שהאלטרנטיבות להשקעה כיום הם לא רבות, ואם יש לכם סכום קטן של כסף להשקעה – תנו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם ופנו אלינו שנמצא לכם את ההשקעה הכי נכונה בשבילכם.

לחצו כאן לצפייה בפרוייקטים מסחריים

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת