077-8048625*

כניסת לקוחות

This content is password protected. To view it please enter your password below:

מאמרים וכתבות

עסקאות נדל”ן – היכן לקנות את הנכס הראשון שלך?

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

אם יש לכם קצת כסף בצד ואתם רוצים שהוא ייצר לכם עוד כסף ולא ישב בצד ויצבור אבק אז ככל הנראה תרצו לפנות להכנסה הפסיבית הטובה, האמינה והיעילה ביותר בעולם – לבצע השקעות בנדל”ן. המודל של רכישת נכס, השכרתו ויצירת הכנסה פסיבית מוכר וידוע לטובה בכל העולם ותחתיו יש קשת רחבה של דברים שכדאי ללמוד: כמו איך להעלות את ערך הנכס? באילו אזורים התשואה גבוהה יותר? כמה כדאי להשקיע בנכס הראשון? איזה נכס כדאי לרכוש? ועוד.

נתחיל מ – איזה נכס כדאי לרכוש?

ישנם כמה וכמה אפשרויות רכישה בכל הקשור לנדל”ן: החל מרכישת שטח, דרך רכישת דירה להשקעה, רכישת שטחים מסחריים ועוד. בכל הנוגע לנכס הראשון שלכם אתם רוצים להיות בתחום המוכר ביותר לציבור שאינו מתמחה בתחום הנדל”ן והוא הדירות למגורים כמובן. זה שמדובר בתחום המוכר ביותר לא אומר שאתם צריכים לרוץ לקנות את הדירה הראשונה שעומדת בתקציב שלכם וכי כדאי להתייעץ עם חברת נדל”ן המתמחה בנושא לפני שאתם רצים להשקיע את הכסף שלכם בחתול בשק. יש עוד הרבה פרמטרים המשפיעים על הצלחת העסקה שלכם וכדאי להכיר כמה שיותר מהם לפני הרכישה.

היכן כדאי לקנות נכס?

מיקום הנכס הוא מרכיב קריטי להצלחת עסקאות נדל”ן. במידה והנכס איננו ממוקם טוב יהיה לכם קשה להשכיר את המקום וכן גם גובה התשואה שלכם מושפעת כמובן ממיקום הנכס. נכס במיקום מרכזי בעיר למשל יכול להניב תשואה גבוהה יותר. נכס במושב יוקרתי יניב שכירות גבוהה יותר מאשר דירות לצעירים שנבנו כחלק מתוכנית לקידום בתים לזוגות צעירים בקיבוץ/מושב למשל. ודאו כי הנכס גם קרוב פחות או יותר למקומות מרכזיים כמו קניונים, מתחמי קניות, אטרקציות אחרות וכמובן שיש מספיק חניה באזור וכן תחבורה ציבורית נוחה.

כיצד נעלה את ערך הנכס כדי להגדיל תשואה או כדי למכור עסקאות נדל”ן ברווח מהיר?

אחד הטריקים להעלאת התשואה מהנכס או לביצוע עסקאות נדל”ן של מכירה ברווח מהיר היא להעלות את ערך הנכס על ידי שיפוץ פנימי ו/או חיצוני שלו, הוספת ריהוט, חלוקת חדרים ושימוש בטריקים נוספים להעלאת ערס הנכס.

 

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 October 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 October 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 October 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 November 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 November 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 December 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 November 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת