077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

נכס מניב – יתרונות של נכס מניב בארץ

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

בשביל שנוכל לאפשר לעצמנו רמת חיים גבוהה אנו חייבים להשקיע את הכסף שלנו בתבונה. אחד מאפיקי ההשקעות הטובים ביותר מבחינה כלכלית הוא קנייה של נכס נדל”ן אותו ניתן להשכיר ולהרוויח יותר או למכור תמורת רווח גדול. קנייה של נכס מסוג זה נקראת קניית נכס מניב. כאשר אנחנו רוצים לקנות נכס איכותי ומניב אנחנו יכולים לעשות זאת בארץ. בארץ יש הרבה מאוד מקומות בהם ניתן לקנות נכסים מניבים- באר-שבע, חיפה, ירושלים, תל-אביב ועור אזורים רבים.

נכס מניב – יתרונות של נכס מניב בחוץ לארץ

קנייה של נכס מניב יכולה להיות לפעמים יותר רווחית כאשר אנחנו בוחרים לקנות נכס בחוץ לארץ. אם אנחנו רוצים להרוויח יותר מנכסים שאנחנו קונים ולהשכיר אותם תמורת מחיר גבוה יחסית מהמחיר שקנינו אותו אז כדאי לנו לקנות נכס נדל”ן להשקעה בחוץ לארץ. אנחנו יכולים לבחור לקנות נכסים במזרח או מערב אירופה או בצפון ארצות הברית. חשוב שנעשה מחקר אודות היעד בו אנחנו קונים את הנכס ונבחר לקנות נכס במקום שההשקעה בו באמת משתלמת. עוד חשוב לדעת מה החוקים בנוגע לקנייה ובעלות של נכס נדל”ן על נכסים במדינות שונות בחוץ לארץ ולבדוק האם חוקים אלו משתלמים לנו מבחינת המיסים והרגולציה שלהם.

נכס מניב – האם זה השקעה חכמה?

קנייה של נכס מניב היא קנייה חכמה, אך זה תלוי כמובן בסוג הנכס שאנחנו קונים. אם אנו נקנה נכס לא איכותי אז הקנייה שלו לא תהיה משתלמת, דבר אשר יכול להיות בור הוצאות. קנייה של נכס איכותי באזור מתפתח יכולה להשתלם לנו מאוד ולאפשר לנו להגיע לאחוזי רווח נאים. חשוב לעשות מחקר אודות הנכס שאנחנו קונים והאזור בו הוא נמצא בין אם מדובר בנכס מקומי בארץ או בנכס בחוץ לארץ. המחקר יסייע לנו להעריך האם הקנייה שלנו תשתלם או לא והאם היא באמת שווה להשקיע מאות אלפי שקלים בקנייה של הנכס בו אנחנו מעוניינים. המחקר יסייע לנו להיות משקיעים נבונים וחכמים יותר שגם מרוויחים בסופו של דבר יותר.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת