8058**

כניסת לקוחות

This content is password protected. To view it please enter your password below:

מאמרים וכתבות

נכס מניב – יתרונות של נכס מניב בארץ

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

בשביל שנוכל לאפשר לעצמנו רמת חיים גבוה אנחנו חייבים להשקיע את הכסף שלנו בתבונה. אחד מאפיקי ההשקעות הטובים ביותר מבחינה כלכלית הוא קנייה של נכס נדל”ן אותו ניתן להשכיר ולהרוויח יותר או למכור תמורת רווח גדול. קנייה של נכס מסוג זה נקראת קניית נכס מניב. כאשר אנחנו רוצים לקנות נכס איכותי ומניב אנחנו יכולים לעשות זאת בארץ. בארץ יש הרבה מאוד מקומות בהם ניתן לקנות נכסים מניבים כמו למשל העיר באר-שבע, העיר חיפה והערים ירושלים ותל-אביב.

נכס מניב – יתרונות של נכס מניב בחוץ לארץ

קנייה של נכס מניב יכולה להיות לפעמים יותר רווחים כאשר אנחנו בוחרים לקנות נכס בחוץ לארץ. אם אנחנו רוצים להרוויח יותר מנכסים שאנחנו קונים ולהשכיר אותם תמורת מחיר גבוה יחסית מהמחיר שקנינו אותו אז כדאי לנו לקנות נכס נדל”ן להשקעה בחוץ לארץ. אנחנו יכולים לבחור לקנות נכסים במזרח או מערב אירופה או בצפון ארצות הברית. חשוב שנעשה מחקר אודות היעד בו אנחנו קונים את הנכס ונבחר לקנות נכס במקום שההשקעה בו באמת משתלמת. עוד חשוב לדעת מה החוקים בנוגע לקנייה ובעלות של נכס נדל”ן על נכסים במדינות שונות בחוץ לארץ ולבדוק האם חוקים אלו משתלמים לנו מבחינת המיסים והרגולציה שלהם.

נכס מניב – האם זה השקעה חכמה?

קנייה של נכס מניב היא קנייה חכמה, אך זה תלוי כמובן בסוג הנכס שאנחנו קונים. אם אנחנו נקנה נכס לא איכותי אז הקנייה שלו לא תהיה משתלמת והיא יכולה להפוך להיות בור ללא תחתית של הוצאות. קנייה של נכס איכותי באזור מתפתח יכולה להשתלם לנו מאוד ולאפשר לנו להגיע לאחוזי רווח נאים. חשוב לעשות מחקר אודות הנכס שאנחנו קונים והאזור בו הוא נמצא בין אם מדובר בנכס מקומי בארץ או בנכס בחוץ לארץ. המחקר יסייע לנו להעריך האם הקנייה שלנו תשתלם או לא והאם היא באמת שווה להשקיע מאות אלפי שקלים בקנייה של הנכס בו אנחנו מעוניינים. המחקר יסייע לנו להיות משקיעים נבונים וחכמים יותר שגם מרוויחים בסופו של דבר יותר.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 October 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 October 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 October 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 November 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 November 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 December 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 November 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת