077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

נכס להשקעה – כיצד לבצע את הבחירה הנכונה

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

אלפי ישראלים מדי שנה, מחליטים לקחת את הכסף שיושב אצלם בשקט, ללא תזוזה, בבנק ולבצע השקעה. רבים מתוך אותם ישראלים בוחרים לעשות זאת באמצעות נכס להשקעה. מה זה בדיוק נכס להשקעה? כיצד ניתן לבחור נכון? האם זה שווה את הסיכון? נספק תשובות קצרות ועם זאת יעילות, לשאלות המעניינות והחשובות הללו, במאמר הבא שלפניכם:

מה זה בדיוק נכס להשקעה?

 כאשר מדברים על נכס להשקעה, ברוב הזמן מדובר דווקא בדירה להשקעה. מדובר בנכס בו אנו משקיעים את כספנו, שאין לנו כוונה לעשות בו שימוש בעצמנו, אלא להפיק ממנו רווחים מיידים ועתידיים.

למשל, במידה וקנינו דירת 3 חדרים במרכז תל-אביב, נוכל להשכיר אותה למשפחה, לשותפים או לאנשי עסקים ובכך השכירות החודשית תספק לנו רווח חודשי על ההשקעה שלנו.

כיצד ניתן לבחור נכון נכס להשקעה?

בדיקת המיקום הגאוגרפי – חשוב מאוד להבין את מי הנכס יכול ועתיד לשמש, מה הביקוש לאותו איזור ומה ההיצע. ככל שיש יותר ביקוש ופחות היצע, כך הסיכויים שנימצא שוכר עתידי – גדלים.
ערך הנכס – יש לבדוק את כלל המשתנים על מנת לקבוע את הערך האמיתי של הנכס. ניתן לעשות זאת על ידי בדיקה של נכסים קרובים, בדיקת פרויקטי הבנייה באיזור, שינויים במחירי הנכסים והדירות באיזור ועוד.
הכסף שברשותינו – יש להפעיל שיקול דעת אמיתי וכנה על “כמה כסף אנחנו מוכנים להשיק על הנכס העתידי שלנו?”, במידה ומחליטים לקחת משכנתא, יש לעשות זאת בזהירות רבה שכן בקלות אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מפסידים כסף ולא מרוויחים.
התייעצות עם מומחים – אחת הדרכים הטובות ביותר לבחירה נכונה, היא להתייעץ עם גורמים מומחים שעוסקים שנים רבות בתחום הנכסים להשקעה. רבים המדריכים באינטרנט, ומעטים המומחים שמשקיעים בעצמם בנכסים בארץ ובעולם או עם חברות יזמות נדל”ן. בחירה נכונה של אדם מומחה, יכולה להיות ההבדל הגדול בין נכס שמניב לנו כסף, לבין נכס שעושה לנו חור בכיס.
האם זה שווה את הסיכון?

מדובר בשאלה עם המון פרטמרים הטמונים בתוכה. על מנת לענות עליה, עליכם להכיר את עצמכם, את עולם העסקים ואת העתיד של עולם הנכסים.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת