077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

נדל”ן מסחרי

2018 נובמבר 1 | על ידי |מאמרים

קבוצת “רפאל נדל”ן” היא חברת היזמות והנדל”ן המובילה בישראל אשר מתמחה ביות השאר במתן שירותים בתחומי ההשבחה ושיווק של קרקעות, ייזום ובנייה של פרויקטים מורכבים, וסיוע באיתור השקעות נדל”ן מניבות. ב-25 השנים בהם פועלת החברה היא שמה לעצמה למטרה אמינות כערך עליון, אך לא פחות חשוב מכך מקסום התפוקה הכלכלית עבור הלקוח. כפועל יוצא מכך, פתחה החברה מחלקה המתמחה בנדל”ן מסחרי, והיא מציעה ליווי וסיוע באיתור נכסים מסחריים במקומות אסטרטגיים בארץ.

ליווי לכל אורך הדרך…

אם אתם מחפשים משרדים למכירה, משרדים להשקעה, חנויות, מרכזים מסחריים, מגרשי חנייה או כל סוג אחר של נדל”ן מסחרי הגעתם למקום הנכון. קבוצת “רפאל נדל”ן” תלווה אתכם צעד אחר צעד בהבנת מרכיבי העסקה, קבלת ההחלטות הנכונות וביצוע העסקה בצורה הטובה ביותר. ב”רפאל נדל”ן” יבדקו את הנתונים הסטטיסטיים באזור הנכס כמו ממוצע שכירות, ממוצע שכר וכדומה, ידאגו לאנשי מקצוע מומחים שיבדקו אותו לעומק (אנשי חשמל, אינסטלציה וכדומה) יעשו עבורכם את החישובים השונים לרווחים עתידיים, יבדקו את המוניטין של העסק ושל הבניין בו הוא נמצא, בדיקות סביבתיות (שכנים שמתנגדים להקמת קניון וכדומה) וכמובן יסייעו לכך להשיג את המימון הדרוש לביצוע העסקה. עם “רפאל נדל”ן” אתם יכולים להיות רגועים, יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומקצועיות.

הביקוש לנדל”ן מסחרי רק הולך וגובר…

בשנים האחרונות עוד ועוד משקיעים מבינים את היתרונות הטמונים בהשקעה ויזמות של נכסים מסחריים הן ברמת ההתעסקות והן ברמת הרווחים, והביקוש רק הולך וגובר. כשמדובר על שכירות ותשואה, חוזי השכירות של נדל”ן מסחרי ארוכים יותר והם בדרך כלל לפחות 5 שנים, ובכל הקשור לתשואה, היא מגיעה לעד פי 3 מתשואה משכירות של בית מגורים. וכמובן, בישראל כמו בישראל בשנים האחרונות, הרווח ההוני גם הוא גבוה מה שאומר מכירה במחיר גבוה יותר של הנכס לאחר כמה שנים.

קבוצת רפאל נדל”ן היא חברה עם ניסיון רב ועם מאות לקוחות מרוצים, חברה שתשמח לתת גם לך שירות שאין שני לו. צוות החברה מורכב מאנשי המקצוע המובילים בשוק . אם נדל”ן מסחרי מעניין אתכם, צרו קשר בהקדם וקבלו את כל המידע אותו אתם צריכים בשביל להשקיע את הכסף שלכם בחכמה.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

תכנון בנייני משרדים ב-2019 לרווחת העובד, למה זה חשוב?

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע מיקום היא מילת המפתח בהשקעה מסחרית?

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת