077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

נדל”ן מניב- טיפים בטרם הרכישה

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

ישנם אנשים מסוימים, אשר רוכשים נכסים למטרת דיור, אך יש כאלה, אשר רוכשים נכסים על מנת שיהוו עבורם נדל”ן להשקעה, מה שיספק עבורם הכנסה פאסיבית. האמת היא שלא לכולם יש די כסף עבור רכישת נכס ולכן, ניתן יהיה בכל זאת לרכוש נכס שיהיה מניב באזור הצפון, מה שלבטח יצריך השקעה נמוכה יותר. הצפי של הנכסים בצפון, שהם יעלו בקרוב ולכן, מומלץ להשקיע באזור זה.

מומלץ לוודא גם לגבי המיסוי של נדל”ן מניב, היות והמיר של הנכס אינו מסתיים בעלתו בלבד, כי אם יש לקחת בחשבון את גובה המיסוי, תשלום עבור תיווך, במידה ונעזרתם בסוכנות לתיווך נדל”ן, יש לשלם לעוה”ד שיבצע את החוזה וכדומה.

בצעו סקר שוק מקיף והתייעצו עם אנשי מקצוע לפני רכישת נכס מניב

יש לבצע בדיקה מקיפה ויסודית של נכסים, לפי שתחליטו היכן יהיה טוב להשקיע על נכס מניב שיספק עבורכם הכנסה קבועה בכל חודש. יש לוודא מדוע המחירים של נכסים באזור מסוים, הם נמוכים משאר האזורים. באמצעות אנשי מקצוע בתחום הנדל”ן, תוכלו לדלות מידע יעיל מה שיסייע לכם לבצע השקעה נבונה ברכישת הנכס. ישנם ישראלים שגילו הזדמנויות של נכסים מניבים בחו”ל, כאשר הם עולים הרבה פחות מאשר נדל”ן בישראל והצפי שהנדל”ן יעלה הוא גבוה. האופציות הן רבות ויש למצוא בחוכמה את ההזדמנות המתאימה להשקעה הנכונה בנכסי נדל”ן המיועדים להשקעה.

בגלל שקיימת מגמת התחדשות עירונית בערים רבות בארץ, זה הזמן למצוא נכס ישן שהצפי שלו לביצוע פרויקט כמו תמ”א 38 {פינוי בינוי} הינו גבוה. נכסים אלה, לאחר סיום הפרויקט, יכפילו וישלשו את עצמם. מדובר על בניית דירה חדשה לחלוטין שתהיה שווה הרבה מאוד כסף.

מדוע רבים מעדיפים להשקיע בנדל”ן?

בגלל יוקר המחיה הגבוה בישראל וקצבות הפנסיה הנמוכות, ההשקעה הבטוחה והטובה ביותר היא בשקעה של נדל”ן מניב. השקעה כזאת, עשויה להוות קרש הצלה לאנשים שקרובים כבר לגיל הפנסיה והם מעדיפים להשקיע את חסכונותיהם ואפילו לקחת משכנתא קטנה, כך שישקיעו בנכס שגם יניב להם סכום יפה בכל חודש, אשר יתווסף לפנסיה  שלהם וכן, הערך שלו יעלה עם השנים.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת