077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

מנפצים את הבועה

2018 נובמבר 1 | על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

עד לפני כמה שנים הישראלי הממוצע לא הסכים להתפשר. הוא רצה את הדירה המשולמת – חדשה, גדולה ובמיקום הכי טוב ובתמורה הסכים להתחייב למשכנתא עם החזרים גבוהים. כבר משנות התשעים מחצית מהישראלים לא ויתרו על דירה של פחות מארבעה חדרים, אך בשנים האחרונות נראה שיש מגמת שינוי. היום שלא כמו פעם, ישראלים רבים מבינים שגם אם החלום גדול אפשר להתחיל אותו בקטן בדירת 2-3 חדרים, בשנים הראשונות של המשפחה עם תכנית להגדיל אותה בעתיד. מגמה נוספת שאנחנו מזהים, היא התפשרות על המיקום. ישראלים רבים שלא מוכנים לרדת בכמות החדרים אך מבינים שבאזורים מסוימים הם יתקשו מאוד לקנות, מתחילים לפזול לכיוון הפריפריה, ניתן לראות זאת על ידי בנייה מרובה באזורים אלו.

אז מה מציעה הפריפריה?

נראה שבשנים האחרונות חלה מגמה של מעבר לאזורי הפריפריה, הפריפריה מציעה לא מעט הזדמנויות, בית צמוד קרקע במחיר סביר, כזה שרחוק מאוד ממחירי בתים כאלו באזור המרכז, דירות מרווחות עם מספר גדול של חדרים במחירים שיותר אנשים יכולים להרשות לעצמם ואיכות חיים. דבר נוסף שמחזק את המגמה הוא פיתוח הכבישים והתחבורה הציבורית מה שקיצר את זמני ההגעה לעבודה במרכז. צעירים רבים מבינים זאת ועושים צעד חשוב להגשמת חלום הדירה.

מגמת עליית מחירי הנדל”ן כנראה לא תשתנה בקרוב

אם פעם עוד האמנו לפוליטיקאים כאלו ואחרים שהמצב עומד להשתנות, היום המציאות כבר ברורה. אם מאז קום המדינה המחירים רק הולכים ומאמירים הסיכוי שמשהו ישתנה קלוש. מה שמאפשר להפוך את הבעיה להזדמנות – לקנות או לבנות בית חלומות בפריפריה וליהנות מיתרונות שונים שרק אזורים כאלו יכולים להציע.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע מיקום היא מילת המפתח בהשקעה מסחרית?

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת