077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

מה כדאי לדעת לפני שמשקיעים בתחום הנדל”ן

2018 נובמבר 1 | על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

כל ישראלי יודע שלא קל לגמור את החודש, גם אם עובדים שעות נוספות  או
אפילו עובדים בעבודה נוספת. על כן, יש הפונים לאפיקי השקעה על מנת להגדיל את ההכנסות. אחד מבין האפיקים הבולטים הוא השקעות בנדל”ן. מדובר בהשקעות משתלמות לטווח ארוך, אך לפני הכול יש צורך לבחור את ההשקעה המתאימה מבחינה כספית.

5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את ההשקעה הנכונה

יזמות נדל”ן דורשת ידע, מיומנות ומקצועיות. אינכם יכולים להשקיע בנכס ללא התייעצות או ידע קודם. על כן, רגע לפני ההשקעה, כדאי לבחון את הדברים הבאים:

האם אתם יודעים במה אתם משקיעים? קיימים סוגים שונים של השקעות בשוק – השקעות מניבות של מסחר, השקעות בדירות מגורים ועוד. בדקו כל השקעה ואת היתרונות והחסרונות שלה.

האם לקחתם בחשבון את כל הסיכונים? בכל השקעה יש סיכון, גם בתחום הנדל”ן. חשוב להבין היטב את  כל הסיכונים לפני שמשקיעים.

מהי המטרה שלכם? איזו מטרה אתם מעוניינים להשיג באמצעות השקעה בנדל”ן? האם אתם רוצים להשכיר את  דירה לאחרים, להשקיע בנכס ולמכור אותו להפוך את הדירה לבית עסק?

האם עברתם והבנתם את כל סעיפי החוזה? לפני שאתם חותמים, קראו את החוזה היטב בכדי להיות בטוחים שאתם מבינים אותו. לאחר החתימה על החוזה לא תוכלו לשנות את פני הדברים, על כן – אין מקום לטעויות.

איך אתם מתכוונים לעקוב אחר ההשקעה שלכם? השקעה בתחום הנדל”ן אינה מתאימה למי שרוצה להתעשר בן לילה. מדובר בתהליך שאורך כמה שנים. בינתיים, אתם יכולים לעקוב אחר ההשקעה שלכם ולהבין את ההכנסות אל מול ההוצאות.

רגע לפני הסיום, אל תמהרו – נכון, אתם רוצים להתחיל להרוויח ורצוי כמה שיותר מהר, אך כאשר מדובר בשוק הנדל”ן יש צורך לבדוק את הדברים לעומק, ולעתים גם להמתין עד שהשוק יחליף כיוון. כך תוכלו לצמצם את הסיכונים.

לא משקיעים לבד

קבוצת רפאל נדל”ן בעלת מוניטין וניסיון רבים בעולם הנדל”ן והיא מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים בתחום השבחת הקרקעות, נדל”ן מסחרי, נדל”ן מגורים, ביצוע עסקאות נדל”ן בחו”ל, תמ”א 38, פינוי בינוי ועוד. אם אתם מעוניינים לעשות את הצעד הנכון לקראת עסקת הנדל”ן החדשה שלכם, כדאי להתייעץ עם אחד מהמומחים את הקבוצה. הצוות המסור ילווה אתכם בכל שלבי התהליך וכך יגדיל את הסיכוי שלכם להרוויח כסף.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

תכנון בנייני משרדים ב-2019 לרווחת העובד, למה זה חשוב?

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע מיקום היא מילת המפתח בהשקעה מסחרית?

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת