077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

הדברים שכל יזם נדל”ן צריך לדעת

2018 נובמבר 1 | על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

בשנים האחרונות אנו עדים לגל של התפתחות אישית וכלכלית אשר מעודדים אנשים לפתח לעצמם מקורות הכנסה נוספים. אחד ממקורות ההכנסה הפופולריים הוא אפיק ההשקעות בנדל”ן. בתוך כך, המונח “השקעה בנדל”ן” הוא רחב ומכיל בתוכו מספר אפיקי משנה: משרדים להשקעה, דירות להשקעה ונדל”ן מסחרי. ריכזנו עבורכם את 5 הטיפים שכל יזם נדל”ן חייב להכיר.

5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את ההשקעה הנכונה

יזמות נדל”ן דורשת ידע, מיומנות ומקצועיות. אינכם יכולים להשקיע בנכס ללא התייעצות או ידע קודם. על כן, רגע לפני ההשקעה, כדאי לבחון את הדברים הבאים:

  • התחילו בבחירת טווח ההשקעה – בעולם ההשקעות בנדל”ן קיימים שני סוגי טווחים האחד השקעה לטווח ארוך קניה של נכס כדי שיניב תשואה חודשים לאורך זמן. הטווח השני הוא הקצר קנייה של נכס, השבחתו ומכירתו ברווח.
  • המשיכו לבחירת אפיק המשנה – כפי שציינו יש מספר אפיקים של השקעות בשוק: משרדים להשקעה (מאפשר תשואה גבוהה וחוזים ארוכים אבל נתון לתנודות תעסוקתיות), דירות השקעה (מאפשר תשואה יחסית נמוכה אבל יציבה. כמו כן, נדרש הון עצמי גבוה), נדל”ן מסחרי (מאפשר תשואה גבוהה וחוזים ארוכים אבל נתון לתנודות תעסוקתיות). בחנו טוב את הסיכויים והסיכונים בכל אפיק ואת מידת התאמתכם להשקעה.
  • אחרי שנסגרת על טווח ההשקה והאפיק עליכם למצוא את הנכס המתאים ביותר עבורכם. במידה ואין לכם ניסיון אנו ממליצים להיעזר באנשים מקצוע שיחסכו לכם המון זמן, כסף וכאב ראש.
  • שלב החוזה – לפני שאתם חותמים על הסכם להשקעה, קראו את החוזה היטב כדי להיות בטוחים שאתם מבינים אותו. לאחר החתימה על החוזה לא תוכלו לשנות את פני הדברים, על כן אין מקום לטעויות. גם בשלב זה אנו ממליצים להיעזר בעורך דין שילווה אתכם בתהליך החתימה.
  • של התפעול – בין אם בחרתם בהשקעה לטווח ארוך ובין אם בהשקעה לטווח קצר עליכם להיות תמיד עם יד על הדופק, גם לאחר החתימה על החוזה.

חשוב לזכור כי השקעה בנדל”ן אינה מתאימה למי שרוצה להתעשר בן לילה. ובמידה ואין לכם ניסיון היעזרו באנשי מקצוע.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

תכנון בנייני משרדים ב-2019 לרווחת העובד, למה זה חשוב?

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע מיקום היא מילת המפתח בהשקעה מסחרית?

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת