077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

מדוע חייבים לתחזק נכס חדש

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

נכנסתם לדירה חדשה או רכשתם נכס להשקעה, ואתם רוצים לקוות כי הדירה תישאר חדשה כמו שנקנתה. אך במשך הזמן גם אם שומרים על הדירה היטב נוצרים ליקויים של פגעי הזמן כמו בעיות במערכת החשמל, או בצנרת כמו נזילות הדירה גם צריכה ניקיון יסודי מידי שבוע, ושמירה על ניקיון הבניין בכללותו. לכן כדי למנוע מצב שבעתיד תצרכו להוציא כסף רב על תיקונים שונים, שיכולתם למנוע אותם מראש אם הייתם דואגים לתחזוקת הנכס מלכתחילה.

תחזוקה היא תנאי הכרחי לשמירה על ערך של נכס. תחזוקה היא שם כולל לפעולות שיש לבצע אותם בזמנים מוגדרים וקבועים כמו ניקיון יסודי, צביעת הבניין, תיקוני צנרת וחשמל ועוד. פעולות אלו צריכות להתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בעבודות מעין אלו. עבודה שלא מתבצעת על ידי אנשי המקצוע המתאימים עלולה לגרום להרס הבניין.

למה חייבים לתחזק נכס חדש?

 

נכסים מצריכים תחזוקה שוטפת על ידי אנשי מקצוע הן לצורך שמירה של תחזוקה של מבנים פרטיים והן  מבנים ציבוריים. דבר ראשון תחזוקה נאותה משפרת את הנכס ושומרת על ערכו. סיבה נוספת היא שנכס שהוא מתוחזק הנראות שלו טובה יותר וכך ניתן למכור אותו בצורה יותר טובה. כמו כן נכס שהוא נראה טוב גם ניתן לדרוש בעבורו מחיר טוב יותר כך שמעבר לנראות יש גם תוצאה של רווח.

ישנה חשיבות רבה לתחזוקה והקצאת תקציב לשם כך, לכן רבים פונים אל חברת ניהול ואחזקה ניתן לשכור כל שירות בעל מקצוע בנפרד, אך יותר משתלם לשכור את שירותיה של חברה. כאשר שוכרים שירותים אלו זוכים לתנאים מועדפים כמו שכל בעלי המקצוע תחת קורת גג אחת, וכך ניתן לבצע תיקונים כמו: תיקוני צבע, תיקוני חשמל וצנרת, בדיקה של תקינות הבניין, חוזק המבנה ויציבות, בדיקה של נהלי הבטיחות ועוד.

יש לדעת כי ישנה חשיבות במיוחד כאשר רוצים למכור את הנכס לכך, שהדירה תראה יפה ומרשימה. זכרו אין אפשרות נוספת לבצע רושם ראשוני.

 

יש לדעת כי תחזוקה טובה  של נכס היא לא רק בתיקון ליקויים שצצים. אלא בתחזוקה שוטפת ומוקפדת  במשך שנים. ניתן למנוע בזכות תחזוקה נאותה תיקונים העלולים לעלות כסף רב בחירת חברת הניהול היא גם חשובה מאוד. יש לבחור בחרה ותיקה ובעלת ניסיון רב בתחזוקת דירות שעובדיה מנוסים ובעלי הציוד וההכשרה הדרושים לשם כך, חברת רפאל תשמח לשרת אתכם.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת