077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

כיצד תהפוך להיות יזם נדל”ן

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

עולם הנדל”ן הינו אחד העולמות המרתקים ביותר במאה ה -21. הסיכון לצד התשואה, הרווח לצד ההפסד, הבנייה, ההשכרה והתכנון, מובילים משקיעים רבים ברחבי העולם לרצות ולהיות משהו אחד – יזם נדל”ן. כשקצב הבנייה רק עולה מדי שנה, כשהטכנולוגיות רק משתפרות, וכשיותר ויותר אפליקציות מאפשרות לנו לחשב את הרווח על ההשקעה, נדמה כי עולם הנדל”ן לא מפסיק להתפתח. מה זה אומר להיות יזם נדל”ן, מה משותף לאותם יזמים ומה ההון העצמי הדרוש  – כל התשובות במאמר המובא לפניכם.

יזם נדל”ן – מה זה

תחום הנדל”ן הינו עצום, ועל כן להיות יזם עשוי להיות הגדרה ענקית, שלא אומרת יותר מדי. על כן, נעשה סדר, בין סוגי היזמים השונים בעולם הנדל”ן:

הקונים להשקעה – מדובר באנשים פרטיים או חברות ענק, אשר רוכשים דירות ונכסים נוספים, במטרה למכור אותם בהמשך במחיר גבוהה יותר. מדובר ביזם מסוג קונה.
משפצי הנכסים – אנשים פרטיים או חברות, אשר מתמחים בנכס להשבחה- שיפוץ נכס קיים והעלאת הערך שלו. מדובר בהתמחות בפני עצמה, אשר יכולה להיות מניבה במיוחד. משפץ הנכס יכול להיות בעל הנכס עצמו, או נותן שירות נפרד.
בוני הנכסים – אותם אנשים פרטיים, גופים וחברות אשר מתניעים, מתכננים, מובילים ובונים את המיזם להשקעה. מדובר בתהליך אשר דורש הכרות מעמיקה עם שטחים לקנייה, אדריכלות, עיצוב פנים, הערכת שווי נכסים ועוד.

הנקודה המרכזית המשותפת לאותם סוגי יזמים: הקונים, המשפצים, הבונים והאחרים, היא היכולת לזהות הזדמנות ולנצל אותה. כל יזם בתחום הנדל”ן יודע לקחת בעיה ולמצוא לה פתרון. ככל שהבעיה גדולה יותר או ככל שהפתרון יעיל יותר, כך הרווחים יהיו משתלמים יותר.

ההון העצמי הדרוש

האם דרוש הון עצמי על מנת להיות יזם נדל”ן? יהיו קורסים שמבטיחים לכם שלא, ויהיו כאלה שיטענו שמספיקים לכם 100 אלף שקלים חדשים על מנת להפוך להיות מיליונרים.

על מנת לקבוע מה ההון העצמי הדרוש יש להבין את השוק אליו רוצים להכנס. למשל, 100 אלף ש”ח להשקעה, אכן יכול להספיק לנדל”ן בארצות הברית.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת