077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

יזמות נדל”ן

2018 אוקטובר 4 | על ידי רפאל נדל"ן |מאמרים

אפשרויות ההשקעה בנדל”ן הן רחבות, הדורשות לא מעט יידע וניסיון ולעיתים גם לא מעט סיכון. אך כשעושים את הדברים בצורה נכונה ובעיקר כשמתייעצים עם האנשים הנכונים, הסיכון הופך לכמעט ולא קיים והרווחיות יכולה להיות גבוהה מאוד. המונח “יזמות נדל”ן” מייצג לעיתים עסקאות בהיקפים עצומים כמו רכישת קרקעות והקמת קניונים, מרכזים מסחריים ובנייני מגורים, והוא לא פחות מכך גם מייצג את יזמי הנדל”ן ה”קטנים” אלו שעושים עסקאות בנכסים בודדים.

“רפאל נדל”ן” ליוותה כבר מאות משקיעים מרוצים אל עבר עסקאות מוצלחות, בהיקפים שונים שהניבו רווחים נאים. לאורך השנים אנשי המקצוע שלנו צברו ידע נרחב והם שמחים לייעץ לכל משקיע ולסייע לו לקבל את ההחלטות הנכונות בשבילו.

הלקוחות שלנו שמחפשים הזדמנויות של דירה להשקעה או יזמות נדל”ן מתחלקים לשלושה:

אלו שמחפשים לקנות לצורך השקעה – לקוחות שרוצים לקנות נכסים לטווח ארוך בעיקר בשביל תשואה לאורך זמן.

אלו שרוצים לקנות לצורך מכירה – לקוחות שמחפשים קרקעות במחירים נמוכים, ומעוניינים לבנות עליהן ולהרוויח.

אלו שרוצים לקנות, להשביח ולמכור – אלו לקוחות שמעוניינים לעשות עסקאות קצרות טווח. רכישה של נכס מניב במיקום אסטרטגי, לרוב חלקת קרקע – המתנה של תקופה קצרה של בין שנה לשנתיים עד לתהליך הבניה ולאחר מכן מכירת הזכות במחיר כפול מגובה ההשקעה הראשונית. מדובר למעשה באקזיט, היכולת והחוכמה לעשות כסף מכסף.

” קבוצת רפאל נדל”ן” מסייעת באיתור נכסים לכל מטרה בין אם זה לטווח קצר או ארוך, אנו מבצעים בדיקות של הנכס המיועד ומייעצים בכל הנוגע להשבחה ולמיקסום הרווחים. לקבוצת רפאל פרויקטים נבחרים במקומות אסטרטגיים בכל הארץ.

קבוצת רפאל נדל”ן עוסקת בין השאר בליווי ויעוץ בפרויקטים של תמ”א 38, הן לדיירים והן לקבלנים, מבצעת פרויקטים של פינוי בינוי, ומסייעת בהוצאתה לפועל של כל עסקת נדל”ן.

יזמות נדל”ן עם רפאל נדל”ן

לא לחינם קיבלה קבוצת רפאל נדל”ן את שמה הטוב, עם השנים צברה מוניטין מרשים ונהנית כיום מהמלצות של מאות לקוחות מרוצים שהשקיעו ביחד עם החברה וממשיכים להשקיע גם היום בפרויקטים השונים. צוות החברה יעיל ואדיב ומבצע את עבודתו ברצינות הראויה, צוות מקצועי מן השורה הראשונה שמעודכן בכל פרט ובכל חדשה מעולם הנדל”ן. בין אם אתם רוצים להשקיע בדירת מגורים ובין אם אתם רוצים לבנות בניין דירות, בין אם אתם חושבים לרכוש נדל”ן מסחרי קטן כמו חנות או מרכז מסחרי, ליווי של קבוצת רפאל נדל”ן יוביל אתכם להצלחה ויסייע בקבלת ההחלטות הנכונות.

צרו קשר עוד היום וקבלו מענה מהיר ויעיל.

כתבות נוספות

10 הערים עם ריכוז חברות ההייטק הגבוה ביותר בארץ

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 טיפים לרכישת משרדים להשקעה

לכתבה המלאה

2019 ספטמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

GOLDTEC רחובות

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 1
על ידי רפאל נדל"ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת