077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

חיפה – עיר מושלמת למשקיעים

2018 נובמבר 1 | על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

חיפה משנה את פניה והופכת למטרופולין מודרני המבוסס על אקדמיה, הייטק, ספורט, תיירות ותרבות. תנופת הפיתוח של העיר כוללת פרויקטים רבים במרכזם, הקמת פארק הייטק חדשני במתחם הצ’ק פוסט. על פי התכנית, באזור צפויים לעבור מדי יום מעל 100 אלף איש ועל כן נערכת עיריית חיפה לפיתוח תחבורתי מאסיבי.

במסגרת פיתוח התחבורה, יוקם מסוף אשר ישמש את המעבר בין האוטובוסים, רכבת הקלה, רכבת ישראל, מטרונית, מוניות ומעבר מהרכבל המתוכנן לאוניברסיטת חיפה ולטכניון. הנמל הימי של חיפה מתוכנן להיות אחד הגדולים באגן הים התיכון וכן שדה התעופה יהפוך לשדה בינלאומי חדשני.

מסיבות אלו ועוד, חיפה נחשבת כיעד מועדף על ידי הרבה משקיעים ויזמי נדל”ן. מדובר בעיר עם אוכלוסייה מגוונת (ערבים ויהודים) בה מרקם החיים מתנהל תוך דו קיום מעורר התפעלות. חיפה הולכת ומתפתחת בשנים האחרונות הן מבחינה תשתיתית, הן מבחינה חינוכית ותעסוקתית.

תשתיות כבישים

ההתפתחות הדרמטית ביותר בתשתיות הכבישים בחיפה בשנים האחרונות הייתה חניכתם של מנהרות הכרמל, תכנית שהושקעו בה סכומי עתק על מנת לקצר את זמן הנסיעה בין מבואות העיר המזרחיים ומבואות העיר הדרומיים. המנהרות נכרו מתחת לשכונות נווה שאנן ואחוזה והן מפגישות בין הצ’ק פוסט וכביש 2. מהמנהרות ניתן לצאת למחלף המקשר אל הגרנד קניון. אין ספק שמנהרות הכרמל קידמו את העיר מבחינה תחבורתית, והן מאפשרות להגיע בקלות רבה יותר למקומות עבודה ומרכזי בילוי.

מרכזי עסקים

מרכז העסקים המרכזי היה בעבר בעיר התחתית ובהדר, אך בגלל בעיות חנייה שלא נפתרו, נפתחו מרכזי קניות במזרח ובצפון העיר – חוצות המפרץ, הסינמול, הביג והפאואר סנטר ובדרום העיר – מתחם הקוסמוס, מרכז קסטרא וקניון חיפה.  מעבר לכך העירייה עושה מאמץ אדיר להחזיר לחיים רחובות מרכזיים כמו הרצל ומסדה שהפכו לשוממים עם הזמן, והיא מקיימת בהם ירידים בתקופות שונות של השנה.

אזור הצ’ק פוסט

מחלף הצ’ק פוסט או בשמו השני מחלף הקריות, הוא מחלף מרכזי המהווה ציר כניסה אל העיר ממזרח. הוא מקשר בין כביש 4 וכביש 752, ומגיע עד לנשר במזרח ועד לעיר התחתית במערב שם הוא הופך להיות הציר הראשי שלה. התכנון העתידי הוא לקשר את הצ’ק פוסט ואוניברסיטת חיפה באמצעות רכבת ומטרונית שיקלו על המעבר באזורים אלו. מבחינה עסקית הצ’ק פוסט נחשב לאזור שוקק חיים ובסמוך אליו יש מתחם מסחרי גדול הכולל מועדונים, חנויות רבות, אולמות אירועים ועסקים נוספים כשקניון לב המפרץ גם הוא חלק מאזור זה והוא אחד הקניונים הראשונים באזור הצפון.

חיפה היא עיר מבוקשת על ידי  מי שמחפש השקעות בנדל”ן, ואם נסתכל על הנתונים נראה שיש עלייה של כ-23% בביקוש לדירות להשקעה וכן יש תכניות של העירייה להוספת שישים אלף תושבים נוספים בעיר. למרות עליית המחירים בשנים האחרונות היא עדיין מציעה מחירים נמוכים כעיר שמייחסת לעצמה קירבה למטרופולין.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע מיקום היא מילת המפתח בהשקעה מסחרית?

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת