077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

חברות נדלן והשקעה איכותית של הכסף שלך

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

כסף הוא מניע גדול עבור אנשים רבים וכולנו רוצים שיהיה לנו יותר כסף. יש הרבה דרכים להשיג יותר כסף אך הדרך החכמה ביותר להרוויח יותר מהכסף שכבר יש לנו היא השקעה בנדל”ן. השקעה בנדל”ן יכולה לאפשר לנו ליהנות מנכס מניב שיכול לאפשר לנו להרוויח על השכרה או מכירה שלו בעתיד. חברות נדלן יכולות לסייע לנו למצוא נכסים מניבים בארץ ובחוץ לארץ והן יכולות לאפשר לנו ליהנות מנכסים שיכול להיות מאוד כדאי לקנות אותם כהשקעה לעתיד.

חברות נדלן והשקעה בקניית נדל”ן בחוץ לארץ

חברות נדלן יכולות לסייע לנו למצוא נכסי נדל”ן להשקעה בחוץ לארץ. בחוץ לארץ יש הרבה מאוד מקומות שכדאי ומשתלם לקנות בהם נכסים כמו מדינות מזרח אירופה, ארצות הברית, ואפילו אירופה הקלאסית. כאשר אנחנו רוצים לקנות נכס נדל”ן או נכס מניב בחוץ לארץ חשוב לבחור לעבוד עם חברת נדל”ן אמינה שאנחנו יכולים לסמוך על המקצועיות והיושר שלה. החברה תוכל גם לסייע לנו בקניית נכס מניב וגם לאחר שנקנה אותו היא תוכל לסייע לנו בניהול שלו אל מול מי שאנחנו משכירים לו את הנכס.

חברות נדלן והשקעה בקניית נדל”ן בארץ

חברות נדלן יכולות לסייע לנו גם בקנייה של נדל”ן בארץ. כאשר אנחנו קונים נכסי נדל”ן בארץ חשוב לזהות איפה עדיין יש נדל”ן זול יחסית ששווה להשקיע בו. כאשר אנחנו קונים נדל”ן למשל באזור הצפון או הדרום אנחנו יכולים ליהנות מנכסים שהם זולים יחסית ובעוד מספר שנים נוכל למכור אותם תמורת רווח כספי משמעותי. כך למשל קנייה של נכסים באזורים שהממשלה עשויה לפתח מבחינה כלכלית ועסקית כדאית מאוד או קנייה של נכס באזור שיש בו הרבה עבודה. כך למשל לקנות נכסים באזור באר שבע יכול להיות משתלם מאוד כי העיר מתפתחת, יש בה פארק הייטק, בית חולים וגם אוניברסיטה. כך בעיר באר שבע כאשר קונים נכס יותר קל להשכיר נכסים תמורת מחיר משתלם ויכול להיות גם קל יותר להגיע להשבחה גדולה יותר של הנכס תוך זמן קצר.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת