077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

היכן כדאי לבצע השקעות בנדל”ן

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

אם יש לכם כסף שחסכתם ואתם מעוניינים להשקיע אותו, השקעות בנדל”ן יכול להיות אפיק השקעה כדאי עבורכם. שוק הנדל”ן ממשיך לעלות ולשגשג גם ב – 2019. משקיעים רבים בישראל, גרמניה, ארה”ב, שוויץ ועוד מדינות רבות, נהנים מתשואות ורווחים מדי שנה. על מנת להצטרף למשקיעים הללו, ולהשקיע בנדל”ן יש להכיר את עולם ההשקעות בנדל”ן קצת יותר מקרוב. אנו ממליצים לעבור בעיון על המידע שלפניכם, לרשום נקודות, ולהחליט – מה הצעד הבא שלכם.

 

מה זה השקעות בנדל”ן

השקעות בנדל”ן הינו תחום רחב ומגוון אשר טומן בחובו שלל מושגים, אפשרויות ואפיקי השקעה שונים. באופן כללי, מדובר בקנייה, השכרה, מכירה, שיפוץ ובנייה של דירות, משרדים, קרקעות חקלאיות, חנויות ועוד.

 

היכן ניתן להשקיע בנדל”ן

שוק הנדל”ן לא מתחיל ונגמר בישראל. אלא להיפך. כיום ניתן להשקיע בנדל”ן ברחבי העולם, כאשר משקיעים ישראלים רבים ואף זרים, מחליטים בכל זאת, לבחור בישראל כיעד ההשקעה שלהם.

להלן מספר דוגמאות למדינות בהן ניתן להשקיע.

ישראל – כישראלים, הגישה שלנו לנדל”ן הישראלי היא כנראה הנוחה ביותר. היתרון של משקיע ישראלי, בנכס  מניב בישראל, הוא היכולת לבדוק, לעקוב ולהתעדכן בכל הקורה בנכס וסביב הנכס באופן ישיר. בישראל ניתן להשקיע בערים גדולות ובערים קטנות, בדירות להשכרה בתל אביב, בקרקעות חקלאיות בצפון ועוד.

 

גרמניה – גרמניה, הינה יעד השקעה פופלארי ומוכר בקרב הישראלים. התשואה הטובה, המדינה המודרנית והמתקדמת וסגנון החיים שם, הופך את גרמניה ואת ברלין בפרט, ליעד השקעות בנדל”ן.

 

ארה”ב – ארה”ב היא יעד נוסף ומוכר בעולם ההשקעות. עם 50 מדינות שונות, אשר טומנות בחובן עולם ומלואו יש צורך להכיר ולבדוק היטב את הנכס שאנו בוחרים בארה”ב. בנוסף, ארה”ב, מאפשר השקעה בנדל”ן בסכומים נמוכים מההשקעות בישראל. כך למשל, תוכלו לרכוש דירה גם עם הון עצמי של 100 אלף ש”ח בלבד.

 

השקעות בנדל”ן משמשות משקיעים רבים כאפיק השקעה מניב. על מנת להכנס לתחום מומלץ לקרוא מידע, להתייעץ עם מומחים וחברות בתחום ולצאת לדרך.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת