077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

דירות להשקעה

| על ידי |מאמרים

דירות להשקעה – שיקולים שיש לקחת בחשבון

בעשור האחרון עסקאות נדל”ן מסוג דירות להשקעה מניבות למשקיעים בהם תשואות גבוהות שמגיעות אף עד לכ-7%. זה לא סוד ששוק הנדל”ן נחשב ליציב בטח בהשוואה לשווקים הפיננסיים שהפכו למסוכנים, ורבים פונים לכיוון הזה. התשואה שניתן לקבל מהשקעה בדירות גבוהה יותר מכל אפיק אחר כמו קופות גמל, קרן השתלמות ואחרים והסיכוי של הפסד הקרן הוא אפסי עד לא קיים שלא כמו האופציות האחרות. לא משנה מה יקרה בשוק הנדל”ן, המשקיע יישאר עם הנכס בידיים שלו שלא כמו בשוק הפיננסי בו הוא יכול להפסיד הכול.

דירות להשקעה בנתניה

השבחה ותשואה גבוהה של דירה להשקעה

מחירי הדיור רק הולכים ומאמירים בשנים האחרונות וההשבחה של הנכסים קיימת גם בלי שננקטו פעולות אקטיביות שונות כמו שיפוץ, הרחבה וכדומה. כך לדוגמא דירות להשקעה שנקנו באזור המרכז וספציפית באזור תל אביב שנקנו אך לפני שנים אחדות הכפילו את ערכן ומי שרכש לפני כמה שנים עשה עסקה מצוינת… בגלל אותה השבחה אוטומטית גם מחירי השכירות רק עולים ועולים, ולפי כל ההערכות ולמרות שהממשלה מנסה לעשות צעדים שונים זה רק ילך ויתעצם בשנים הקרובות. בעקבות אותה יציבות של יזמות נדל”ן מסוג כזה הבנקים גם מאפשרים לקחת הלוואות בקלות רבה יותר ובהיקפים גדולים יותר, וכך נוצר לו אפיק השקעה כדאי במיוחד.

כמה שיקולים שצריך לקחת בחשבון

יש שיקולים שונים אותם צריך לקחת בחשבון בכל הקשור למציאת דירות להשקעה:

  • הון עצמי – בשביל להשקיע צריך הון עצמי וכל אחד יודע כמה הוא יכול להשקיע. חשוב לעשות את כל החישובים הנדרשים בשביל להשקיע נכון, וחשוב לא לקחת סיכונים מיותרים. היום כמעט בכל מקום בארץ עסקאות נדל”ן מסוג זה הן עסקאות כדאיות, וגם מי שרוצה מאוד לרכוש במרכז אך אין לו את ההון העצמי לשם כך, יוכל למצוא נכס להשקעה במקום רחוק יותר ולקבל תשואה נאותה על ההשקעה.
  • האוכלוסייה במקום – סוג האוכלוסייה במקום הנכס ישפיע הן על עליית המחיר שלו והן על גובה השכירות. חשוב גם לזכור שצריך להתנהל מול אנשים בקום הן שכנים והן שוכרים, ובאזורים בהם המצב הסוציואקונומי נמוך יותר ההתנהלות מורכבת יותר.
  • סביבת הנכס והתכנון העתידי – יש גורמים שונים שיכולים להשפיע על עליית ערך הנכס בשנים הבאות. כך לדוגמא תחנת רכבת שעתידה להיות מוקמת באזור בעתיד ותסייע בהתניידות פשוטה יותר, פארקים שמתוכננים בעתיד או כל מרכיב אחר שיכול להשפיע על הנכס.
  • המרחק מהנכס – דירה להשקעה, כמו כל נכס אחר צריך לנהל, צריך להגיע מידי פעם וצריך לטפל בבעיות שונות. למי שהמרחק הוא מרכיב משמעותי עבורו כדאי שישקול נכס בקירבה סבירה.
דירות להשקעה בטירת כרמל

מידע נוסף על דירות להשקעה

  1. בעמוד זה תקבלו אינפורמציה על טיפים חשובים בטרם רכישה דירה להשקעה
  2. והנה מאמר חשוב המסביר כיצד לבחור את הדירה הנכונה
  3. הדרך הטובה ביותר לבחור דירה להשקעה במאמר זה

עם תכנון מקדים ועם הבאה בחשבון של כל המרכיבים, ניתן להשקיע בנכס מניב שנים ארוכות, וליהנות מתשואה מכובדת.

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת