077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

דירות להשקעה

2019 מרץ 27 | על ידי רפאל נדל"ן |מאמרים

דירות להשקעה – שיקולים שיש לקחת בחשבון

בעשור האחרון היינו עדים להשקעות בנדל”ן למגורים אשר השיאו למשקיעים תשואות גבוהות שהגיעו עד לכ-7%. זה לא סוד ששוק הנדל”ן נחשב ליציב, בטח בהשוואה לשווקים הפיננסיים הפחות יציבים, ורבים פונים לכיוון הזה. לרוב, התשואה שניתן לקבל מהשקעה בנדל”ן למגורים גבוהה יותר מכל אפיק אחר כמו קופות גמל, קרן השתלמות ואחרים והסיכוי של הפסד הקרן הוא אפסי עד לא קיים שלא כמו האופציות האחרות. לא משנה מה יקרה בשוק הנדל”ן, המשקיע יישאר עם הנכס בידיים שלו שלא כמו בשוק הפיננסי בו הוא יכול להפסיד הכול.

דירות להשקעה בנתניה

השבחה ותשואה גבוהה של דירה להשקעה

מחירי הדיור רק הולכים ומאמירים בשנים האחרונות וההשבחה של הנכסים קיימת גם בלי שננקטו פעולות אקטיביות שונות כמו שיפוץ, הרחבה וכדומה. כך לדוגמא דירות להשקעה שנקנו באזור המרכז וספציפית באזור תל אביב הכפילו את ערכן ומי שרכש לפני מספר לא רב של שנים עשה עסקה מצוינת. בגלל אותה השבחה אוטומטית גם מחירי השכירות עולים ועולים, ולפי כל ההערכות ולמרות ניסיונות הממשלה לבלום את עליית המחירים, השוק רק ילך ויתעצם בשנים הקרובות. בעקבות אותה יציבות של יזמות נדל”ן מסוג כזה הבנקים גם מאפשרים לקחת הלוואות בקלות רבה יותר ובהיקפים גדולים יותר, וכך נוצר לו אפיק השקעה כדאי במיוחד.

כמה שיקולים שצריך לקחת בחשבון

יש שיקולים שונים אותם צריך לקחת בחשבון בכל הקשור למציאת דירות להשקעה:

הון עצמי – בשביל להשקיע צריך הון עצמי וכל אחד יודע כמה הוא יכול להשקיע. חשוב לעשות את כל החישובים הנדרשים בשביל להשקיע נכון, וחשוב לא לקחת סיכונים מיותרים. היום כמעט בכל מקום בארץ עסקאות נדל”ן מסוג זה הן עסקאות כדאיות, וגם מי שרוצה מאוד לרכוש במרכז אך אין לו את ההון העצמי לשם כך, יוכל למצוא נכס להשקעה במקום רחוק יותר ולקבל תשואה נאותה על ההשקעה.

האוכלוסייה במקום – סוג האוכלוסייה בסביבת הנכס ישפיע הן על עליית המחיר שלו והן על גובה השכירות. חשוב גם לזכור שצריך להתנהל מול אנשים הן שכנים והן שוכרים, ובאזורים בהם המצב הסוציואקונומי נמוך יותר ההתנהלות מורכבת יותר.

סביבת הנכס והתכנון העתידי – יש גורמים שונים שיכולים להשפיע על עליית ערך הנכס בשנים הבאות. כך לדוגמא תחנת רכבת שעתידה להיות מוקמת באזור בעתיד ותסייע בהגעה פשוטה יותר למקום העבודה או למקומות בילוי, פארקים שמתוכננים בעתיד או כל מרכיב אחר שיכול להשפיע על הנכס.

המרחק מהנכס – דירה להשקעה, כמו כל נכס אחר צריך לנהל, צריך להגיע מידי פעם וצריך לטפל בבעיות שונות. למי שהמרחק הוא מרכיב משמעותי עבורו כדאי שישקול נכס בקרבה סבירה.

מידע נוסף על דירות להשקעה

 

בעמוד זה תקבלו אינפורמציה על טיפים חשובים בטרם רכישה דירה להשקעה

והנה מאמר חשוב המסביר כיצד לבחור את הדירה הנכונה

הדרך הטובה ביותר לבחור דירה להשקעה במאמר זה

עם תכנון מקדים ועם הבאה בחשבון של כל המרכיבים, ניתן להשקיע בנכס מניב שנים ארוכות, וליהנות מתשואה מכובדת.

כתבות נוספות

10 הערים עם ריכוז חברות ההייטק הגבוה ביותר בארץ

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 טיפים לרכישת משרדים להשקעה

לכתבה המלאה

2019 ספטמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

GOLDTEC רחובות

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 1
על ידי רפאל נדל"ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת