077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

דירות להשקעה- כיצד לבחור את הדירה הנכונה

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

עולם ההשקעות, מושך מדי משנה אלפי אנשים צעירים ומבוגרים, מתחילים ומנוסים ברחבי העולם להשקיע מיליארדי דולרים במטרה להגדיל רווחים והכנסות, למזער נזקים ואולי להתחדש ברכב יוקרתי חדש. אחת ההשקעות המוכרות והמבוקשת ביותר ב – 2019 הן דירות להשקעה. אז רגע לפני שהולכים לאולם התצוגה של פרארי, בואו נבין יחד, מהן דירות להשקעה, כיצד בוחרים ומה חשוב לדעת.

שיא בעסקאות דירות היוקרה באילת ב – 2018

נתחיל מדוגמה. בשנת 2018, על פי עיתון גלובס נקבע שיא במספר עסקאות היוקרה שהתבצעו באילת ב 8 שנים האחרונות. בעיקר ישראלים, השקיעו באילת עסקאות בשווי של 2 מליון ש”ח לעסקה. אותם ישראלים, בדיוק כמוכם, ראו באילת הזדמנות לדירות להשקעה. בעיני רוחם, הדירות באילת יניבו להם בשנים הקרובות והרחוקות החזר על ההשקעה.

מהן דירות להשקעה?

דירות להשקעה הן נכס לכל דבר ועניין. מדובר בנכס, אשר נרכש על ידי משקיע אותו הוא ימכור בעתיד או לחילופין ישכיר אותו על מנת להנות מהכנסה מדי חודש בחודשו.

לדוגמה, קניתם דירה בעלות של מליון ש”ח ואותה אתם משכירים תמורת 3 אלף ש”ח בחודש. בחישוב דמי השכירות השנתיים נקבל 36 אלף ש”ח ברוטו בחודש ומכך תשואה של כ 3.6% פר שנה. חשוב לציין שמדובר בסכום ברוטו, לפני מיסוי, הוצאות וניהול שוטף.

כיצד בוחרים דירה להשקעה?

רכשו ידע בתחום – בדיוק כמו שהשקעה ללא ידע בבורסה, הינה “התאבדות כלכלית” כך גם בעולם ההשקעות, אם הינכם בקיאים בעולם הדירות להשקעה, אין זה אמור לעצור אתכם, אלא כל מה שעליכם לעשות, הוא להתחיל ולקרוא באינטרנט מושגים, כתבות ודעות אודות העולם הזה. האינטרנט הינו מקור ידע התחלתי מעולה, אך ההמלצה שלנו היא לא לעצור שם, אלא להמשיך ולקבל ידע מאנשים מנוסים בתחום, בין אם בעזרת קורסים, שיחות ייעוץ ואופציות נוספות.

התמקדו באזור ספציפי – האם אתם מעוניינים להשקיע בארץ, באירופה, בקנזס או בוושינגטון? לכל אזור גאוגרפי, מאפיינים שונים, מחירים שונים, ושיטת השקעה מעט שונה. התמקצעו באזור ספציפי וההשקעה בנדל”ן תהיה מעט מובנת יותר עבורכם.

מומחים בתחום – בדיוק כמו שלא ננסה לבנות את הפרארי שלנו לבד אלא נלך לחנות הרשמית, כך אנו ממליצים גם על דירות להשקעה. התייעצו עם מומחים. אנשים שחיים את התחום שנים רבות, מכירים את הנכסים טוב מכולם, ומשקיעים בעצמם.

כתבות נוספות

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת