077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

דירות להשקעה – טיפים חשובים

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

אלפי יזמים חדשים קמים בישראל מדי שנה ואנשים רבים רוצים להשקיע את הכסף שלהם בנכס שיניב להם הכנסה פסיבית. מחשבה חכמה לכל הדעות, אולם מרבית האנשים חושבים שאם יש להם מעט כסף להשקיע זה אומר בהכרח שהם יעשו השקעה חכמה וכל דירה שהם ישימו עליה את היד תניב להם את הרווח המתבקש. הם אינם מייחסים חשיבות לשכונה, לעיר, לשטח, לתעסוקה, לאטרקציות, לתחבורה ולפרטים רבים אחרים המשפיעים על אחוז התשואה שניתן להניב מהדירה וכמובן על פופולריות ההשכרה שלה. להלן מספר טיפים אשר יעזרו לכם בעת חיפוש דירות להשקעה.

מספר טיפים חשובים כאשר מחפשים דירות להשקעה:

  • גודל הדירה – שימו לב לגודל הדירה ולמחיר לפי מטר. כמו כן התאימו את תוכניות הדירה שאתם מקבלים עם מדידות שלכם כיוון שהרבה דירות נבנות על בסיס מידות מסוימות, שאתם תשלמו עליהם ברכישת הדירה, אולם בפועל הדירה קטנה יותר מהתוכניות.
  • האם יש מספיק תעסוקה ותחבורה באזור? – פרטים אלה חשובים מאוד לכמה מהר תשכירו את הדירה וכמה יהיה לה ביקוש. גם אם אתם רוצים לקנות דירות להשקעה לצרכי מכירה ברווח מהיר תצטרכו לברר מידע נוסף על התעסוקה והתחבורה באזור וכן פרמטרים נוספים החשובים לאנשים הרוצים להתגורר באזור. אחרת תוכלו לקנות דירה גם במחיר שיכול להיחשב אטרקטיבי אך יהיה קשה מאוד להשכיר למישהו את הדירה.
  • האם יש צורך בשיפוץ? והאם הוא יעזור לי להרוויח יותר? – האם הדירה מוכנה להשכרה או דורשת השקעה כלכלית נוספת? האם ההשקעה הכלכלית הנוספת תעזור לנו להגדיל את אחוז התשואה ואת גובה השכירות?
  • בדיקת השטח – כניסה לאתר יד 2 לבדוק את גובה השכירות של דירה ממוצעת ברחוב. אם יש הרבה דירות להשכרה ברחוב כנראה לא מדובר ברחוב כזה טוב למכירה או מצד שני יכול להיות רחוב פופולרי. עקבו אחר השינויים בנוגע לפרסומי הדירות.

 

לסיכום; דירות להשקעה יכולות לשמש כהשקעה חכמה של הכסף שלנו שיכול ליצור לנו הכנסה נוספת הנחשבת להכנסה פאסיבית ועל הדרך הנכס יכול גם להעלות את הערך שלו במהלך השנים. רכישת דירה להשקעה צריכה להיעשות אחרי בדיקת פוטנציאל התשואה ומהירות ההשכרה שלה בראש ובראשונה. טרם ביצוע רכישה כדאי לכם להיוועץ עם חברת רפאל נדל”ן אשר הינה מומחית בתחום הנדל”ן המניב ודירות להשקעה.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת