077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

דירה להשקעה – מה זה?

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

במצב הכלכלה והשוק הנוכחיים בארץ ובעולם אין הרבה אפיקי השקעה כדאיים לכסף שלנו. מי שרוצה להשקיע הרבה כסף ולהצליח להגיע לרווחים נאים חייב לחפש דרכי השקעה חלופיות וטובות יותר מאשר הבורסה לניירות ערך. קניית דירה להשקעה יכול להיות אפיק השקעה ייחודי מאוד וכדאי שבתוך מספר שנים יכפילו או ישלש את עצמו. לפי דעת רוב המומחים פחות משתלם לקנות בתל-אביב או באזורי הביקוש נדל”ן מניב אלא כדאי לקנות נדל”ן מניב בצפון  או באזורים מתפתחים כמו העיר באר שבע למשל.

דירה להשקעה – האם זה כדאי?

אז האם זה באמת כדאי לקנות דירה להשקעה? קנייה של דירה לשם השקעה כלכלית כדאית בטווח הארוך. בטווח הארוך מאוד משתלם לקנות דירה בחוץ לארץ ובארץ ולהשתמש בה כנכס שמשכירים או מוכרים תמורת סכומים נאים. כאשר יש לנו דירה בבעלות פרטית אנחנו יכולים להשכיר אותה במשך עשרים או שלושים שנה ואז שהערך הנדל”ני שלה מגיע לשיא למכור אותה תמורת מיליוני שקלים. דרך רווח זו ידועה ומקובלת מאוד בכל העולם. אם אנחנו מחפשים דרך להרוויח יותר כסף ולהעמיק את הרווחים שלנו אז כדאי לנו לקנות דירה ולהשקיע בה.

דירה להשקעה – למי זה מתאים?

קניית דירה להשקעה יכולה להתאים לזוגות צעירים, אנשי מעמד הביניים וכל מי שיש לו כסף פנוי והוא רוצה להשקיע אותו במשהו שיגרום לו להרוויח הרבה יותר. ההשקעה הכספית עצמה יכולה להיות מלווה בלקיחת משכנתא והיא יכולה להיות גם קנייה של דירה בכסף הנזיל שיש לנו. הריבית שיש בארץ ובעולם על חשבונות חיסכון וקרנות היא לא מאוד גבוה ולכן הרבה יותר משתלם לקנות נכס נדל”ן מאשר לפתוח תכנית חיסכון. בסופו של דבר בעוד עשר, עשרים או שלושים שנה הקנייה שלנו תשתלם ונוכל או להשכיר את הנכס תמורת מחיר גבוה יותר או למכור אותו למרבה במחיר. חשוב שננהג בחכמה וננסה לקנות נכס שיש לידו מקומות תעסוקה או מקומות לימוד להשכלה גבוה – כי אלו רוב הדברים שמעניינים שוכרי דירות או מי שרוצה לקנות דירה ויכולים להפוך דירה או נכס להשקעה משתלמת.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת