077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

בטיחות בבניית מבנים מסחריים ושטחי ציבור

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

בעלות על מבנה מסחרי מחייבת אחריות רבה מאוד, לשלומם של עשרות, מאות ואפילו אלפי בני האדם שנמצאים בו בכל נקודת זמן. מי שתחת אחריותו נמצאים שטחים ציבוריים חייב אף הוא לוודא שהם בטוחים לחלוטין לשימוש, גם כדי לא להסתבך עם החוק וגם על-מנת שלא ייגרם אסון. בכל מקרה, ישנם מספר דגשים משמעותיים שצריך לקחת בחשבון בשלב הבנייה וגם במהלך התפעול השוטף.

איכות הבנייה

כל פרויקט בתחום הנדל”ן מצריך כמובן הקפדה על איכות ללא פשרות ותשומת לב לנושאים רבים. כשמדובר על מבנה מסחרי או ציבורי, שבדרך כלל מתאפיין בשטח נרחב ובתכנון מורכב, חשוב שבעתיים לוודא שהפרויקט מופקד בידיים מקצועיות במיוחד ובעלות ניסיון רב – כולל בהקמתם של מבנים מסוג זה.

רק עם חברת נדל”ן בעלת מוניטין, שמן הסתם מבוסס על שלל הצלחות ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים, אתם יכולים לדעת בוודאות שכל פעולה תתבצע באחריות מלאה, שהחומרים שבהם משתמשים הם המתקדמים ביותר הקיימים כיום ושכל מי שלוקח חלק בבנייה יודע מה הוא עושה וגם מודע לאחריות הרבה שמוטלת עליו.

מילוי כל הדרישות של כיבוי אש

דגש חשוב שני הוא התקנת כל המערכות הנדרשות לגילוי אש וכיבויה.

מי שאחראית על המפרט הטכני היא הרשות הארצית לכיבוי והצלה (“מכבי אש”), וכדי לקבל ממנה את האישור ההכרחי – שבלעדיו אי אפשר לאכלס בניינים או להפעיל עסקים – חשוב להיעזר בחברה מומחית בתחום.

במרבית המקרים נדרשת התקנת גלאי עשן (בהיקף ובפריסה על סמך תכנון מקצועי), התקנת מערכת ספרינקלרים, אשר מהווים את הגורם הראשון שמופעל אם חלילה פורצת שריפה במבנה, ויצירת עמדה ובה אמצעים נוספים לכיבוש אש – גלגלון, מטפים, ארון כיבוי אש ועוד. כמו כן יש דרישות ספציפיות לגבי כל אחד מהרכיבים של המערכות לגילוי וכיבוי אש, על סמך תקנים עדכניים.

כמו כן, חובה לבצע – בדרך כלל אחת לשנה ובמקרים מסוימים גם בתדירות גבוהה יותר – ביקורת שמוודאת כי כל האמצעים תקינים וימלאו את תפקידם החשוב בשעת חירום. גם את הבדיקות חשוב להפקיד בידי חברה שצברה ניסיון רב בתחום כיבוי האש ושבהתאם אפשר לסמוך עליה ללא כל חשש. חשוב לזכור שהמטרה היא לא לסמן V על הבדיקה אלא באמת לדעת בוודאות שהמבנה והאנשים שבו מוגנים מפני שריפות.

שילוט וכריזה

מבני ציבור ומבנים מסחריים מארחים בכל יום אנשים רבים, שמן הסתם ההיכרות שלהם עם המקום מוגבלת. על-מנת לאפשר להם להתנהל נכון גם במצבי חירום, שמטבעם הם מלחיצים מאוד, חשוב לוודא שישנו שילוט מתאים שמפנה את הנוכחים לעבר דרכי המילוט. ידיות בהלה – אביזר חובה שמבטיח יציאה קלה גם בזמן שריפה או אירוע חריג אחר – הן עוד פתרון שמשדרג את רמת הבטיחות, ודרך נוספת להכווין את הקהל בכל זמן נתון היא מערכת כריזה שחייבת להיות איכותית.

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת