077-8048625

כניסת לקוחות

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

מאמרים וכתבות

איך מוסיפים מעלית לבניין קיים בלי תקלות מיותרות?

| על ידי רפאל נדל”ן |מאמרים

בישראל עומדים להם בנחת עשרות אלפי בתים משותפים שאין בהם מעלית. למרות שלטיפוס וירידה במדרגות הבניין יש ערך ספורטיבי, כאשר עושים זאת עם עגלת תינוק, עם מוגבלות כלשהי או אפילו עם קניות החיים יכולים להפוך למאוד מאתגרים על בסיס יומיומי. לכן התקנת מעלית בבניין משותף קיים הפכה להיות אפשרות פופולרית. איך עושים זאת עם מינימום תקלות ומשדרגים את איכות החיים במידה משמעותית?

היתרונות של מעלית

למעלית יש המון יתרונות ברורים מאליהם: בעיקר היא משפרת את איכות החיים במידה ניכרת. בנוסף היא גם מעלה את ערך הדירות: ערכה של דירה בקומה רביעית בבניין עם מעלית יהיה גבוה יותר ב- 25% לעומת אותה דירה בבניין ללא מעלית. כמו כן גם מבחינת תשלום שכר הדירה ישנם פערים: תשלום השכירות עבור דירה בבניין עם מעלית יהיה גבוה יותר משמעותית. אך למרות היתרונות המובהקים, הנושא אינו תמיד פשוט, במיוחד בבניין קיים. לכן אם ברצונכם להתקין מעלית, אלו הדברים שעליכם לדעת.

השלב הראשון: פונים לחברה אמינה

אחד השלבים הכרוכים בהתקנת מעלית הוא לגבש רוב של דיירי הבניין. כדי לעשות זאת בהצלחה עליכם להגיע לפגישה עם הדיירים כמה שיותר ערוכים ומוכנים עם כל הנתונים הנדרשים. לכן השלב הראשון הוא למצוא חברה אמינה ומקצועית שלה הניסיון בהתקנת מעלית בבניינים קיימים. חשוב שלחברה יהיו אחוזי הצלחה גבוהים בפרויקטים דומים ולקוחות מרוצים שיוכלו להמליץ עליה. החברה המתאימה תוכל לספק הצעת מחיר ולבנות תכנית עבודה, נתונים חשובים לפגישה עם הדיירים.

קבוצת רפאל היא חברה אמינה ומקצועית ולה פעילות ענפה בתחומי ההתחדשות העירונית. החברה מתמחה ביצירת הזדמנויות להשקעה מניבה שמאפשרת להעלות את ערך הנכסים והשבחתם. אם ברצונכם להשביח את ערך הדירה שלכם, אנו ממליצים שתבקרו באתר  https://www.berliner-elevators.com/ לקבלת פרטים נוספים או לתיאום פגישת ייעוץ!

השלב השני: גיבוש רוב

השלב השני בתהליך הוא לגבש רוב של שני שלישים ומעלה כדי לאשר את ההתקנה. חשוב מאוד שמהלך זה יהיה מאוד מסודר, שכן רק כך ניתן למנוע תקלות, אי נעימויות והתנגדויות בקרב הדיירים בעתיד. מומלץ להזמין את דיירי הבניין לאסיפה כללית ושם להציג את הנושא ולהביא אותו להצבעה. חשוב לנהל פרוטוקול במהלך הישיבה, להעלות את ההחלטה על כתב ולהחתים את הנוכחים. כמו כן רצוי למנות וועד שיהיה אחראי על הפרויקט וישמור על קשר שוטף עם החברה שמלווה את התהליך.

לאחר שסימנתם וי על שני השלבים זה הזמן לצאת לדרך. חברה מקצועית ובעלת ניסיון כקבוצת רפאל תוכל לבצע את התהליך בהצלחה ובמינימום תקלות.

 

כתבות נוספות

3 טרנדים בעיצוב משרדי הייטק

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 3
על ידי רפאל נדל”ן

4 טיפים חשובים למשכירי משרדים

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

5 פרמטרים מרכזיים בבחירת נדל”ן מסחרי להשקעה

לכתבה המלאה

2018 אוקטובר 4
על ידי רפאל נדל”ן

מדוע משתלם לפתוח משרד הייטק בחיפה?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 7
על ידי רפאל נדל”ן

נדל”ן מסחרי במרכז ובצפון הארץ, ההבדלים והסיבות להשקעה

לכתבה המלאה

2018 דצמבר 26
על ידי רפאל נדל”ן

איך רחובות הפכה למוקד העסקים החדש של מרכז הארץ?

לכתבה המלאה

2018 נובמבר 1
על ידי רפאל נדל”ן

התקשרו עכשיו Call Now Button077-8048625 נבנה ע"י טופה פרסום ותקשורת